ІГОР МІЗРАХ: "ФАКТИ З ЖИТТЯ АЛЬБЕРТА ЕНШТЕЙНА"

Опубликовано в Культура
02.04.2018 08:55

ІГОР МІЗРАХ: ФАКТИ З ЖИТТЯ АЛЬБЕРТА ЕНШТЕЙНА

Доброго дня, шановні українці. Сьогодні ми поговоримо з Вами про знаного генія людства і зупинимось на деяких цікавих фактах із його життя.

Альберт Енштейн у дитинстві не був вундеркіндом. Він погано навчався. А його мати взагалі вважала його неповноцінною дитиною. В школі Енштейна дуже часто дражнили діти, а вчителі, роблячи акцент на його замкнутості і лінощах, стверджували, що нічого путнього з нього точно не вийде.

Енштейн так і не зміг отримати атестат про здобуття середньої освіти, але він самостійно готувався до вступу в Політехнікум Цюриху. Альберт Енштейн зміг поступити з другої спроби. Але він не зарекомендував себе як надто старанний студент. Він часто прогулював лекції, а натомість сидів в кафе і за чашкої кави читав наукові журнали з останніми науковими теоріями.

Отримавши диплом, Енштейн влаштувався у Патентне бюро. Така робота його цілком влаштовувала, оскільки давала змогу працювати над розробкою власних теорій.

Результат пошуку зображень за запитом "альберт енштейн"

Альберт Енштейн не любив спорт, займався лише плаванням, яке вважав найменш енергозатратним видом спорту.

Альберт Енштейн вирізнявся дуже неординарним способом мислення. Коли вчений не міг вирішити певну наукову проблему, він приступав до гри на скрипці.

Альберт Енштейн не носив шкарпетки. Широковідома його фраза: «Одного разу я зрозумів, що великий палець ноги закінчується діркою в шкарпетці. З тих пір я не ношу шкарпеток»

Альберт Енштейн засуджував наукову фантастику. Він вважав, що така література не несе в собі ніякого смислового навантаження, а лише задурює людям голову.

Альберт Енштейн був переконаний у тому, що отримає Нобелівську премію.
Такий висновок можна зробити, дослідивши лист Енштейна, який він написав дружині під час процесу їх розлучення. Лист датований 1919 роком, у ньому Альберт Енштейн обіцяє дружині віддати всі кошти Нобелівської премії, яку він отримає.

Альберт Енштейн був оптимістом, можливо навіть у гіперболізованому вираженні. Він не бачив того, що не хотів бачити.

Альберт Енштейн був людиною досить особливою, він взагалі не сприймав займенник «ми», бо не розумів його значення.

Такою цікавою людиною був Альберт Енштейн. На цьому ми з Вами прощаємось.

Автор: Ігор Мізрах

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории: